Карпати виграють в Дніпрянки

2 октября 2011 г. Іван Паламарчук Просмотров: 2421 RSS Обсудить

Четвертий день першого етапу розпочав матч між Податковим Університетом та Спартою. Майже повністю оновлені минулорічні чемпіони не змогли здолати більш зіграних подаківців, хоч і дали гідний бій. Матч між Галичанкою і Спартаком виявися не дуже видовищним. За словами вболівальників протягом матчу на полі більше ходили ніж грали гандбол. Но тим не менше впевнена перемога Спартака. В останньому матчі дня Дніпрянка хоч і старалася та все ж не змогла на рівні протистояти Карпатам. Ужгородки досить добре діяли не тільки в атаці, а й у захисті. Після потужного і активного першого тайму, другий тайм був більш млявіший і менш видовищний. Протягом всього матчу в рахунку вели Карпати, а фінальний свисток зафіксува перемогу з різницею у вісім м'ячів.

Рузультати всіх матчів четвертого дня.

Податковий Університет - Спарта 36:33

голи

Галичанка - Спартак 20:34

голи

Карпати - Дніпрянка 24:32

голи

Михайло Милославський, головний тренер ГК "Дніпрянка"

Невистачило майстерності, Карпати виграли абсолютно заслужено. Молоді гравці не виконали настанови на гру. Ми прихильники швидкої гри, та швидкість має бути контрольована. Хто менше помилявся той і виграв. Вони сильніші складом і досвідченіші, беззаперечно. Дуже погана реалізація. При всій повазі до Яблонської, не забивати один на один, стільки семиметрових.

Щодо чемпіонату, то це тільки старт, приблизно п'ять рівних команд. Хоча уже зараз Карпати відриваються. Думаю шанси у всіх, але в Карпат трошки більше.

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

На початку другого тайму був хороший відрив тому дали пограти всім гравцям. щоб ті в кого мало награного часу могли себе проявити. Це трохи розслабило, але в основному задоволений.

В загальному, то абсолютно всі команди з кожною грою все краще і краще.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)