Карпати та Галичанка впевнено здолали своїх суперників на другий ігровий день V-го туру ЧУ

Ужгородські "Карпати" та львівська "Галичанка" без суттєвих проблем здолали своїх сьогоднішніх суперників.

 

 

Розпочався ігровий день в СК "Юність" з матчу між тернопільським Педуніверситетом-Енерго та львівською "Галичанкою".

 

Матч між Львовом та Тернополем розпочався з домінуванням Галичанки, проте дівчата багато не забивали і тому тільки з п'ятого кидка у ворота Педуніверу львів'янки відкрили рахунок в матчі. Далі швидкі контратаки львівськоі команди тільки збільшували перевагу в рахунку, натомість атаки тернополян зрідка завершувались голом. Перша половина гри за Львовом, 5:20.

 
Другий тайм пройшов дещо краще для тернополян, оскільки після їхніх атак м'яч частіше бував в сітці воріт Галичанки у порівнянні з першою половиною гри, проте і львів'янки не зупинялись. Загалом, домінування Галичанки на протязі всієї гри дало свій результат, 16:42, і львів'янки йдуть на вихідний з двома перемогами в активі.
 
Педуніверситет-Енерго - Галичанка 16:42 (5:20)
 
Педуніверситет-Енерго:
Латишевська; Єсипчук 5, Сухецька 3, Славіна 2, Геращенко 2, Гулей 2/2, Штимак 1, Берегій 1.

 

Галичанка:
Гілязетдінова, Гладун; Дорожівська 6, Баранович 5, Парандій 4, Сабова 4, Стельмах 4/2, Смбатян 4, Косік 4/2, Смолінг 3, Косміна 2, Біла 2, Коновалова 2, Сіблецька 2.

 

Штраф: 0-6 (Стельмах, Сабова 4); 7м: 2/2 - 5/4 (Стельмах кинула вище воріт Латишевської)

 

Після довгої перерви, на майданчик "Карпати Арена", вийшли команди з Ужгорода та Хмельницька.

 

Одразу з перших хвилин ужгородки почали тиснути на ворота суперниць, і вже за десять хвилин рахунок був 4:9, на їхню користь. За рахунок швидкості Мигович, Воронової, Кильч та Готри, яким у відривах не було рівних, рахунок швидко ріс на користь "Карпат", на 20-ій хвилині гри рахунок вже був 7:19. Збавляти обороти господарки туру не хотіли, проте захист інколи давав збої, лідерка хмельницької команди, Інна Голярдик, зуміла за першу половину гри відзначитись у воротах ужгородської команди аж 8 разів. Перший тайм завершився з рахунком 11:25.

 

 

Другий тайм повільнішим не став, карпатівки продовжували атакувати суперниць не зважаючи на значну перевагу в рахунку. Родзинкою комбінаційних атак став "сьомий" польовий гравець, який збивав з пантелику захист "Хмельничанки", такі атаки частіше завершували лінійні гравці, Лезінська та Руснак. За десять хвилин до завершення гри Ірина Компанієць отримала третє двохвилинне покарання за грубу гру в захисті, за що арбітри нагородили її червоною карткою. Проте це не зупинило ужгородок і вони довели гру до переможного кінця. Рахунок гри 24:48.

 

Хмельничанка - Карпати 24:48 (11:25)

 

Хмельничанка:

Чорноока; Голярдик 16/3, Долгоп'ятова 3, Ришко 2, Бойчук 1, Сластьонова 1, Алексеєнко 1.

 

Карпати:

Яблонська, Воронько; Воронова 8, Мигович 7, Лезінська 7, Кильч 6, Готра 5, Руснак 5, Цубина 5, Компанієць 4/2, Мелекесцева 1.

 

Штраф: 2-12 (Лясота-Руснак, Воронова 4, Комнанієць 6); 7м: 6/4 - 3/2 (Воронько відбила кидок Голярдик, Голярдик влучила в штангу воріт Воронько - кидок від Компанієць відбила Чорноока).

 

 

 

В Херсоні також без сенсацій:

Бровари - Спартак  ()

 

Запоріжжя - Реал-МОШВСМ-НУК 25:49 (13:27)

 

ДЮСШ21-ЦСКА - Університет-Дніпрянка  14:47 (5:21)

 

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)