Карпати - Спарта 38:18

Сьогоднішний матч в загальному мало чим відрізнявся від вчорашнього. Карпати протягом матчу домінували на майданчику, хоч і помилок було більше. Гра Спарти була кращою, та розгромного рахунку уникнути не вдалося. В першому таймі Карпати забили 21 гол у відповідь отримали 10. В другому таймі Борис Петровський дав можливість більше пограти запасним гравцям. Декілька ударів відбила Юдіт Балог в тому числі семиметровий, а Татена Кропивницька забила два голи. Міг бути і третій, та на останній секунді матчу не вдалося перехитрити воротаря суперників з семиметрової позначки. В результаті рахунок, який відповідає перебігу подій на полі -  38:18 на користь господарів.

В інших матчах туру сьогоднішні результати відрізняються від першого дня. У Львові Галичанка перемогла Дніпрянку з різницею у 5 м'ячів. Київський Спартак дома відібрав одне очко в Податкового Університету. Матч закінчився в нічию, що дозволило Карпатам збільшити відрив в турнірній таблиці.

На сьогодні в чемпіонаті України зіграно половину сезону. Турнірна таблиця теж розділилася навпіл. Впевнено лідирують Карпати за якими ідуть Податковий Університет та Спартак. На 9 очок відстають від Спартака Дніпрянка та Спарата. Проте Херсон та Ірпінь ще маю по дві грі в запасі. Підтягнулася Галичинка, в якої три перемоги і дві з них здобуті досить впевнено. Попереду в команд ще половина сезону, яка обіцяє бути цікаво.

Результати другого ігрового дня п'ятого туру:

Карпати - Спарта 38:18 (21:10)

голи

Спартак - Податковий Університет 25:30

Галичанка - Дніпрянка 27:22

Післяматчеві коментарі тренерів:

Олександр Осипов, головний тренер ГК "Спарта"

У мене 94-94 роки, це процес навчання і я не маю, що прокоментувати по грі. Щодо Карпат, то вони зробили хороший відрив на першому етапі, що важливо. Досвідчений склад і тепер у них уже готовий продукт, як було у нас. Ми підготували гравців, вони пограли, виграли і тут їм стало нецікаво. Взяли і поїхали грати в Голандію. Основний суперник це Податкова. Але хочу сказати, що Карпати на голову сильніші від Податкової. Хоча там теж непоганий склад. Робота іде, бажаю удачі Карпатам!

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

Грою тренер ніколи незадоволений. Але результат хороший, ми здобули очки. Це було прогнозовано. Зараз ситуація у Спарти проблемна, багато гравців пішло грати за кордон. Кілька гравців травмувалося, вони приїхали в послабленому складі. Тому такий великий рахунок. Зараз зіграно 15 ігор і це екватор сезону. Основна боротьба тільки починається. Ми маємо важкі ігри в Києві зі Спартаком, прийматимемо Податковий Університет, а також виїзд в Херсон.

- Чи можете сказати, що ключова гра буде з Податковою в рідних стінах?

Кожна гра буде ключова, а з податковою особливо. Вони зараз на ходу, не мають травмованих і це найкраще укомплектована команда.

Кожна гра буде ключова, а з податковою особливо. Вони зараз на ходу, не мають травмованих і це найкраще укомплектована команда.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2012-01-29 в 12:13:49 | Аноним

    Петровский, может, пойдешь тренировать "Налоговую"?

    Надоел уже постоянно хвалить их.

    Может, про свою команду скажешь хорошее слово?

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)