"Карпати" розгромили своїх суперниць з туманного Альбіону 38:6

20 октября 2014 г. Прес-служба Просмотров: 4211 RSS Обсудить
Єврокубки » Новини

Команда Валерія Войналовича впевнено «розриває» свого суперника, не даючи жодних шансів. Швидкі контратаки, ефективні  передачі та влучні атаки. Одним словом, українські чемпіони дають справжній майстер-клас англійським гостям.

Українські чемпіони своїми точними та вмілими атаками швидко розбили захист англійців, а далі просто добили своїми швидкісними контратаками.
Вчорашній, перший матч, фактично вбив інтригу в сьогоднішньому поєдинку. Тим не менше, вболівальники на «Карпати Арена» зібралися і чекали від своїх улюблениць хорошої гри.
Гра почалася з боротьби. При чому, жорсткої. Ужгородська команда встигла заробити на початку дві жовті картки. Проте після заспокоїлися та почали щвидше діяти в атаці. Першою відзначилася Тетяна Кільч, і далі «карпатівок» понесло: Воронова, Кот, Мигович, Уманець, Лєзінська. Всі вони класно реалізовували свої можливості і вже на 10-ій хвилині рахунок був 6:0.
Англійки, як і вчора, довго шукали ключ до воріт Ірини Яблонської, втрачаючи м’яч та натикаючись на контратаки номінальних гостей матчу. «Олімпія»  просто не встигала повертатися в оборону, тому і рахунок був відповідний. Плюс – оборона «карпатівок» не давала збоїв.
Перший раз лондонська команда забила аж на 23-ій хвилині, але на той час, команда Валерія Войналовича вже вела в рахунку 18:0. Загалом, перший тайм закінчився з рахунком 19:1. В другому таймі вже омолоджений склад «Карпат» продовжив громити англійського чемпіона. 
На майданчик «Карпати Арени» вийшла Вікторія Цибуленко, яка відразу яскраво нагадала про себе голами. Відзначилася в другому таймі і вихованки ужгородської ДЮСШ, Яна Готра та Анастасія Мелекесцева. Одним словом, тренер "Карпат" зумів використати нагоду з єврокубкового матчу, щоб дати набратися досвіду юним вихованкам.
Матч закінчився з рахунком 38:6 (19:1).
Таким чином, за сумою двох матчів, 16:77, в 3-ий раунд Кубку ЄГФ проходять саме «Карпати».
Наступним суперником українських чемпіонів в турнірі буде шведська команда «Хоор 65».
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)