«Карпати» проводять збір на висоті 1880 метрів

6 августа 2013 г. Денис Фазекаш Просмотров: 3003 RSS 4
Ужгородські «Карпати» в ці дні проводять навчально-тренувальні збори на Драгобраті. На висоті понад 1880 метрів над рівнем моря (гора Близниця), команда тренується та здобуває теоретичні знання. Команда тренується тричі в день. Як зізнаються тренери, гандболістки чітко розуміють для чого необхідна ця важка робота. 
Як розповів новий помічник головного тренера Андрій Хім’як, у команди є новий капітан – Вікторія Цибуленко. Окрім того, головний тренер команди Борис Петровський на збір запросив спеціаліста з Нідерландів Антона ван Боесхотена, який разом з новим асистентом Андрієм Хім’яком роблять все необхідне, щоб команда проявила себе як найкраще в іграх, як зі старими суперниками, так і з новими.
Окрім тренувального процесу дівчата також оздоровлюються -  збирають ягоди та гриби в лісах. «Маємо надію, що ці збори допоможуть їм зміцнити здоров’я, покращити самопочуття, пришвидшити відновні процеси в організмі та створити з команди механізм, здатний вирішувати поставлені завдання, - розповів Андрій Хім’як. - Сподіваємось, що в рідний Ужгород вони повернуться сповнені натхненням для творення нової сторінки в історії гандбольного клубу».
twitter.com facebook.com
Комментариев: 4
  1. 2013-08-11 в 12:29:19 | болельщики

    желаем хорошо отдохнуть- оздоровиться -набраться сил перед новым игровым сезоном...КАРПАТЫ ЧЕМПИОН... верим ждем новых побед...

  2. Хорошего отдыха, продуктивной работы, веры в себя на следующий сезон ! Удачи, "Карпаты"

  3. Какой отдых,пахали как могли!Сам видел-влюбился в гандбол.

  4. Правильно, для спортсмена тренировки - это отдых от личной жизни :)

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)