Карпати повторно переграли Економуніверситет 20:10 (ФОТО)

Сьогодні підопічні Бориса Петровського в рамках жіночої Суперліги повторно переграли тернопільський Економуніверситет.

 
 
 
Враховуючи розгромну перемогу в першому матчі, ужгородки дозволили собі трохи збавити темп, про що і свідчить рахунок матчу – 20:10. За словами головного тренера «Карпат» Бориса Петровського, у матчі-відповіді він дав можливість молодим гравцям проявити себе. Це певним чином і вплинуло на реалізацію моментів та рахунок на табло.
 

 
«Виходити на майданчик у матчі Суперліги дуже хвилююче. Особисто я дуже переживала, щоб не підвести команду. Хотілось показати себе з найкращого боку. Дуже боялась не забити, що і трапилось зі мною на останніх хвилинах матчу»,-поділилась своїми емоціями юна гравець «Карпат» Ніколь Чундак.
 

 
Не все виходило сьогодні і в досвідчених гравців «Карпат». Дівчата багато помилялись при передачах, неточно били по воротах. Проте тернопільчанки так і не зуміли використати це на свою користь. Найактивнішими у складі ужгородської команди були Іванна Мигович, яка закинула чотири м’ячі, по три м’ячі закинули Яна Готра, Марина Лєбєдєва та Беата Цубина. Найрезультативнішою в сьогоднішній грі стала гравець «Економуніверситету» Юлія Мадрі, яка закинула п’ять м’ячів.
 
 
Карпати - Економуніверситет 20:10 (13:6)
  
Карпати:
Яблонська, Воронько, Шмітко; Мигович 4, Готра 3/3, Цубина 3, Лєбєдєва 3, Кильч 2, Лезінська 2, Компанієць 1, Чундак 1, Каганець 1, Мелекесцева, Воронова, Кот.
 
Економуніверситет:

Маркова, Гунько; Мадрі 5, Арбузова 3, Лопушинська 1, Киляр 1.

 

Штраф: 8 - 4 (Цубина, Готра, Каганець двічі - Киляр, Мадрі)

 

7м: 6/4 - 1/1 (Готра кинула вище воріт Гунько, Маркова відбила кидок від Чундак)

 

 

Галичанка - Спартак 34:23

 

Дніпрянка - Реал 20:20

 Фото: Наталія Боднар, Голос Карпат

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Что же - "снова старт - он взят и нет пути назад...". Однако - будем ждать встреч с чемпионом, там-то и посмотрим - что могут наши королевы мяча, ну и молодая смена тоже нам что-то покажет?

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)