Карпати перемагають Дніпрянку

Двадцять хвилин першого тайму команди ішли гол в гол. Хоча гості старалися диктувати гру. І це їм вдалося в останні десять хвилин, коли з нічийного рахунку Дніпрянка завершила тайм з перевагою в чотири м'ячі - 12:17. Рахунок міг бути і ще більшим, Дніпрянка нереалізовувала більше ніж Карпати. 

Другий тайм почався рівно і в перші десять хвилин розрив зберігався. Та з сорокової хвилини Карпати почали наздоганяти і за три хвилини на табло вже світилося 21:21. Лідер гостей Дарина Шум отримує третє вилучення і автоматично червону карточку. А вже за кілька хвилин Карпати виходять вперед і впевнено гол за голом до кінця матчу здобувають перемогу - 30:25.

Кращими гравцями матчу визнано Вікторію Бельмас в гостей та Наталя Туркало в господарів. Подарунки дівчатам вручив депутат облсаної ради Василь Ковач.

Карпат - Дніпрянка 24:24 (14:10)

голи

 

Післяматчеві коментарі:

Михайло Милославський, головний тренер ГК "Дніпрянка"

Перемогла команда, яка більше цього хотіла і була трошки сильнішою. Це об'єктивно. Команда, яка має хорошого лідера. На жаль, коли в першому таймі ми мали велику перевагу ми дуже багато не реалізовували. Три семиметрових. Два м'ячі забили, нам залишали м'яч, але голи не зарахували незрозуміло чому. Пробіжок, як на мене там не було. В даній ситуації першу половину ми могли виграти у 7-8 м'ячів, можливо б і вистачило. Ну і третє видалення Шум, воно було, претензій немає. Заміни цьому гравцю сьогодні ми не маємо. По різним причинам чотири гравця залишилися дома. Вийшло так, як вийшло. Вітаю Карпати з перемогою. Завтра постараємося зіграти краще.

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

Важка гра. Була велика перерва. Дуже чудово зіграв їхній воротар або ж ми погано зіграли, багато не реалізовано моментів. Та команда зібралася, проявила характер і виграла потрібні нам очки.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. Браво, Карпати, вперед

  2. 2012-01-23 в 09:40:00 | Аноним

    молодцы, так держать !!!

  3. 2012-01-25 в 11:29:02 | Аноним

    Ужасно написано, читать невозможно..какие-то обрывки фраз

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)