«Карпати» не залишили шансів «Реалу»

Перший матч другого туру жіночої Суперлігі в Ужгороді завершився переконливою перемогою господарок майданчику.
 

 

Після впевненої перемоги у першому турі у Тернополі, ужгородські «Карпати» продовжували радувати вболівальників і на власному майданчику.

 

Як відомо, у міжсезоня склад ужгородської команди кардинально змінився і вболівальники з нетрепінням чекали на дебют карпатівом у рідних стінах. Сьогоднішнім суперником ужгородок став миколаївський «Реал».

 

Обидві команди активно розпочали зустріч, однак у перші 10 хвилин гри ми побачили не так багато закинутих м’ячів, натомість багато боротьби. Арбітри чи не кожні пів хвилини фіксували порушення правил з боку обох команд.

 

Ближче до середини першого тайму «Карпатам» вдалося здійснити поспіль кілька результативних атак і повести у рахунку з різницею у чотири м’ячі. Зокрема, результативно діяли біля чужих воріт Яна Готра, Вікторія Гичка та Вікторія Компанієць.

 

Команда з Миколаїва чимало атакувала, однак вдала гра на останньому рубежі Ірини Яблонської-Бобаль та певне невезіння, адже гості тричі у першому таймі влучали у штангу та поперечку воріт господарок, дозволили ужгородкам тримати своїх суперниць на відстані у 5 м’ячів практично до завершення першої частини поєдинку.

 

У середині першого тайму команда гостей вперше опинилася у меншості. Під час однієї з атак, замінивши воротаря на польового гравця, щоб створити паритет біля воріт ужгородок, миколаївки втратили м’ячь, чим скористалася наша воротар Ірина Яблонська-Бобаль: вона записала на свій рахунок результативний кидок через весь майданчик у пусті ворота.

 

Перший тайм зустрічі закінчився з рахунком 13:7 на користь «Карпат».

 

У другому «Карпати» протягом перших 10 хвилин збільшили свій відрив до 10 м’ячів, після чого стало зрозуміло, що «Реалу» сьогодні вже не вдасться подоротися бодай за одне очко.

 

Шість точних кидків у другому таймі Яни Сухецької та, як і в першому таймі, висока результативність Яни Готри та Вікторії Компанієць призвели до впевненої перемоги «Карпат» - 30:15.

 

 

 

 

 

 

 

Karpatnews

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)