І один м'яч це перемога. Карпати здобули перемогу в Херсоні, 23:24

В Херсоні ужгородки відвоювали два переможних очка!
 
 
Розпочався матч із окліматизації гравчинь ужгородської команди в залі ХВУФК, забивши першими, Дар'я Кот відкрила рахунок в матчі, пропустили двічі, відзначились Сурган та Ткаченко. Далі обмінялись голами, Проценко - Компанієць, і знову двічі пропустили, Ткаченко та Рева (5:2).
 
Карпатівки здаватись не збирались і тільки наростили темп гри в атаці і результат довго чекати не потрібно було, двічі під ряд Іртна Компанієць забила у ворота "піраній". На 13-й хвилині гри Дар'я Кот мала шанс зрівняти рахунок в матчі, проте Дрембач відбила її кидок із семиметрової відмітки. Далі знову обмін двома забитими голами, Ткаченко і Попович - двічі Мигович, і рахунок на 17-й хвилині був 7:6.
 
Надалі ужгородки перестали бути аутсайдерами і взяли ініціативу у свої руки та повели в рахунку, забили Кот і Готра (7:8).
 
Остання десятихвилинка першої половини гри була на користь гостей туру, три проти п'яти забитих голів, Попович і двічі Проценко - Цубина, двічі Мигович, Кот і Мелекесцева. Завершився перший тайм 10:13.
 
В другій половині гри видовища стало ще більше!
 
Наприкінці першої половини гри Кандибей отримала двохвилинне вилучення, тому ужгородки були в більшості в другому таймі. А розпочався він із реалізованого пенальті, забила його Дарина Каганець, але вслід за нею Кандибей також відзначилась у воротах карпатівок із семиметрової відмітки. Далі Компанієць та Мигович повели свою команду вперед в рахунку, 35-а хвилина гри 11:16.
 
Проценко зуміла забила 12-й гол у ворота Ірини Яблонської, але Цубина і Кот знову швидко відігрались у воротах Дрембач, 12:18.
 
Наступна десятивхилинка була за господарями, шість проти одного, тричі Проценко, Кандибей, Рева, Попович - Мигович, це дало змогу підопічним Михайла Мілославського впритул наблизитись до закарпаток, 18:19.
 
Далі почалось найцікавіше, карпатівки знову декілька раз забили, Лєбєдєва, Кот і двічі Компанієць, а "піранії" тільки двічі - Кандибей та Рева.
 
За дві хвилини до фінальної сирени у ворота Ірини Яблонської були призначені два пенальті, які вдало реалізувала Кандибей (22:23) і розпочалась остання хвилина гри, яка тягнулась довше всього матчу.
 
Сирена, тайм аут для підопічних Бориса Петровського і здавалось що перемога вже зовсім близько, але як тільки відновилась гра, то на пасиві карпатівки не влучили у ворота і тепер Дніпрянка бере останній тайм аут!
 
Гра відновилась та із стрімкої атаки Лобода зрівнює рахунок в матчі, проте Яблонська віддає швидко м'яч на центр поля та з швидкого центру і 15-ти метрів Дар'я Кот потужним кидком влучає у ворота Дрембач і здобуває перемогу для Карпат. Останні чотири секунди гри піранії тільки шкодували про втачені очки, тому про атаку не думали.
 
Сирена, перемога! Дніпрянка - Карпати 23:24.
 
Дніпрянка - Карпати 23:24 (10:13)
 
Дніпрянка:
Дрембач, Чернявська; Проценко 8, Кандибей 5/4, Попович 5, Ткаченко 3, Лобода 1, Рева 1.
 
Карпати:
Яблонська, Воронько; Мигович 7, Компанієць 6, Кот 5, Цубина 2, Мелекесцева 1, Готра 1, Каганець 1/1.
 
Штраф: 2 - 10 (Кандибей - Цубина, Мигович, Лезінська, Кот, Каганець); : 4/4 - 2/1 (Дрембач відбила кидок від Кот).
twitter.com facebook.com
Комментариев: 9
 1. 3-9 14 хв

 2. 2015-12-26 в 15:51:26 | ВИКТОР

  СПАСИБО ЗА КОММЕНТАРИИ, ЖДЕМ ДАЛЬШЕ!!!!! КТО ОТКРЫЛ СЧЕТ?.

 3. 11-15 25 хв

 4. 13-16 перша половина

 5. ШЕФ! ВЫ ГДЕ НАХОДИТЕСЬ?

 6. 2015-12-26 в 16:44:50 | ВИКТОР

  ШЕФ, ГДЕ ЖЕ ВЫ ПРОПАЛИ, КАК ДАЛЬШЕ , НА ВАС ОДНА НАДЕЖДА!!!!!!!!!!

 7. 24 29 перемога карпат

 8. 2015-12-26 в 17:38:13 | АЛЬБЕРТ

  НАШИ "КАРПАТЫ" ЛЮБИМЫ, НАШИ КАРПАТЫ _НЕПОБЕДИМЫ!!!!!!!!

 9. тарас я в ужгороди

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)