Дніпрянка не встояла перед натиском Карпат

Сьогодні в Палаці спорту "Галичина" ужгородські гандболістки впевнено переграли суперниць із Херсона, які провели завершальний матч в цьогорічній Суперлізі.
 

 

Ужгородки прогнозовано переграли "піраній" Дніпра, які всьоме завоювали бронзові нагороди чемпіонату України.
 

Сьогодні було достатньо побачити першу половину гри, щоб зрозуміти хто краще налаштований та прагне перемогти в матчі. У Михайла Милославського непогана команда, яка здатна попити крові у своїх суперників, - сильна, швидка та з непоганим підбором виконавців, тому неспроста вони з року в рік отримують шанс представляти нашу країну в єврокубках. Однак тотальна перевага в матчі була в закарпаток, які швидше бігли в контраатаки, ефективніше діяли в захисті та влучніше обстрілювали ворота опоненток.
 

Вже в другій половині матчу обидва наставники давали змогу молоді проявити себе, тому голів в матчі побільшало, а в складі ужгородок змогла деб'ютувати юна Наталія Шипляк, яка й поставила переможну точку в поєдинку, забивши 30-й гол.

Дніпрянка - Карпати 16:30 (5:14)

 

Дніпрянка:

Чернявська, Кузєванова; Сорокіна 4/1, Попович 4, Головко 4, Дябло 3, Калигіна 1, Гречка Х., Кандибей, Гречка М., Сурган, Поцелуєва, Павлік, Кірілова.
 

Карпати:

Яблонська-Бобаль, Воронько; Лезінська 7, Готра 5/3, Сухецька 5, Фурманець 3, Білик 3, Компанієць 3, Гичка 2, Шипляк 1, Мелекесцева 1, Кильч, Попович, Петровська.
 

Штраф: 10 - 6 (двічі Попович, Гречка Х, Кандибей, Павлік - двічі Фурманець, Шипляк);

 

7м: 4/1 - 5/3 (Яблонська-Бобаль відбила кидок від Сорокіної, Воронько відбила кидок від Трубіциної, Сорокіна не влучила у ворота Воронько - Готра не влучила у ворота Кузєванової, а Шипляк влучила у штангу воріт Кузєванової).
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)