Диплом бакалавра до срібної медалі

3 июля 2011 г. Іван Паламарчук Просмотров: 4713 RSS Обсудить
Новини
Гандбольна команда «Карпати» Ужгород після виснажливого сезону, який приніс гравцям срібні нагороди, – у заслуженій відпустці. Потрібно відновити сили, залікувати травми, побути з рідними, вирішити ряд питань, які назбиралися по ходу сезону, а декому й здати екзаменаційні сесії.

Студентка Закарпатської філії Київського славістичного університету (спеціальність «Психологія») Ірина Проніна успішно здала літню екзаменаційну сесію й на минулому тижні захистила бакалаврську дипломну роботу на тему: «Стиль виховання як чинник розвитку емоційності підлітків». Срібна призерка чемпіонату України з гандболу Ірина Проніна блискуче підготувалася до захисту бакалаврської дипломної роботи. У підсумку – «відмінно». Висновок державної екзаменаційної комісії: «Виконана робота відповідає всім вимогам щодо написання бакалаврських робіт, включаючи відповідність завданню та профілюючій спеціальності «Психологія». Робота є повним та завершеним дослідженням, яке дає змогу позитивно оцінити професійний рівень студентки і виконана на високому професійному рівні. Враховуючи рівень виконаної роботи, державна комісія вважає, що автор бакалаврської роботи Ірина Проніна заслуговує присвоєння кваліфікації «бакалавр».

Завідувач кафедри «Психологія», к.п.н. Лідія Глоба: «Ірина Проніна користується серед викладачів та студентів авторитетом. Незважаючи на постійні роз’їзди, пов’язані з її професійними обов’язками, Ірина є однією з кращих студентів курсу, що підтвердив і захист бакалаврської дипломної роботи. Вона має свою чітку позицію і впевнено йде до поставленої мети».

Директор Закарпатської філії Київського славістичного університету, к. і. н. Людмила Несух: «Ірина Проніна – дуже відповідальна студентка. Незважаючи на велику зайнятість, вона повністю впоралася з покладеними на неї завданнями. Захист бакалаврської дипломної роботи був виконаний блискуче, що свідчить про працелюбність та наполегливість студентки». Диплом бакалавра став черговою вершиною на шляху Ірини Проніної. Викладацько-педагогічний колектив Закарпатської філії Київського славістичного університету бажає Ірині Проніній у спортивній кар’єрі досягти золотої вершини, а наступного року отримати диплом спеціаліста. Любителі гандболу, спортивна громадськість краю вітають гравця гандбольного клубу «Карпати» Ужгород Ірину Проніну із завоюванням чергової вершини.

Михайло ШТУЛЕР

www.sport-tajm.uz.ua

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)