Чемпіонат Європи серед молодіжних команд

З 4 по 14 серпня в Нідерландах відбудеться Чемпіонат Європи серед жіночих молодіжних збірних команд. Україна потрапила в групу В разом із збірними Норвегії, Нідерландів та Австрії. Проти збірної Норвегії наші дівчата зіграють у матчі-відкритті турніру 4 серпня. Скандинави є діючими чемпіонками Європи.

Група AГрупа B

Група C

Група D 
Росія

Іспанія

Румунія

Словенія

Норвегія

Голландія

Україна

Австрія

Данія

Угорщина

Хорватія

Польща

Франція

Німеччина

Швеція

Сербія

04.08.2011 18:00 Норвегія - Україна

05.08.2011 20:00 Україна - Нідерланди

07.08.2011 16:00 Україна - Австрія

З двадцятого липня молодіжна збірна України проходить тренувальний збір в Ужгороді.

Михайло Борисович Милославський, головний тренер молодіжної збірної України:

Третього вересня ми вилітаємо в Голландію і четвертого граємо з дуже сильним суперником збірною Норвегії. З двадцятого числа команда проходить учбово- тренувальний збір в Ужгороді. Перше, що хотілося б відмітити, для нас тут створені чудові умови по проживанню і харчуванню, скільки треба маємо чудовий спорткомплекс. Ми зібрали все найкраще цього віку, що є в Україні. По стану здоров'я не приїхала одна дівчина, Іра Стельмах.

На мій погляд основним недоліком нашої команди є відсутність досвіду ігор міжнародного рівня. Не хочу виглядати песимістом, але це обов'язково проявиться на чемпіонаті Європи. Після квітня, коли виграли кваліфікацію ми не зіграли жодної гри. Дякую команді "Карпати", яка зараз в стані підготовки до чемпіонату України. Ми зіграли з ними два контрольні матчі, перший в нічию, сьогодні програли. Але це хоча б якийсь досвід. Звісно не зрівняти з іграми чемпіонату Європи і по напруженню, і по відповідальності.

Якщо говорити про результат, то ми хотіли б бути в п'ятірці. Але група у нас не проста, бо крім Норвегії, ще господарі - Голландія. Рахую вдалим те, що перша гра з Норвегією, це потенційний фаворит групи. Інформацію по суперниках у нас ніякої. Ми зіграємо, а потім ще подивимося матч Австрія - Голландія.

Надіюся, що дівчата максимально себе проявлять в Нідерландах. Ми з Борисом Анатолійовичем зробимо все, щоб підготувати їх, як найкраще.

Кого вважаєте фаворитом чемпіонату?

Крім сильної групи, у нас потім вихід на групу де грає збірна Румунії, де дуже сильно розвинений саме молодіжний гандбол. Збірна Іспанії - постійний учасник фіналів. Ну і це фінал, це шістнадцять кращих команд, тут немає аутсайдерів. Так є команди, наприклад збірна Словенії, яку ми легко обіграли в кваліфікації. Но вона в такій групі, якщо піднімимося високо, то навряд чи з ними зустрінемося. Хоча Словенія досить хороша команда, яка має досить великий досвід. Вони грають регіональну лігу і награють по 30-40 ігор в сезон. А у нас в Україні нажаль уваги гандболу дуже мало, а юнацькому і молодіжному взагалі ніякої. Збірна команда є, а ігрового календаря не має. Команда вийшла у фінал чемпіонату Європи, а не має календаря, не має міжнародних ігор. Незрозуміло тоді навіщо це все. Тому я думаю за рахунок тільки вольових зусиль і настрою ми зможемо чогось добитися. Бо якщо дамо слабинку нас всі переважатимуть на досвіді.

Борис Анатолійович Петровський, тренер молодіжної збірної України:

Дякуючи двом тренерам, Милославському і Петровському, команда зібралася тут. Збір фізпідготовки пройшов в Херсоні. Мbхайло Борисович зібрав гравців "Дніпрянки" та "Податкового Університету". Гравці "Карпат" тренувалися в Ужгороді. Зараз ми граємо спаринги з ГК "Карпати", який пішов нам на зустріч. Не вистачає ігрової підготовки і єдина можливість перевірити її, це тут в Ужгороді. Хотіли зіграти зі збірними Словенії та Румунії, але вони теж беруть участь у чемпіонаті Європи і мають вже розписаний календар. У нас через фінансування такого календаря не має.

В зібрній є вихованки закарпатського гандболу, це Мигович(Податковий Університет) та Крепс(Ювента, Словаччина), а також гравці ГК "Карпати" Марина Лєбєдєва та Ольга Передрій, з якою "Карпати" підписали контранкт.

Результати спарингів:

26.07 Карпати - Україна 20:20

27.07 Карпати - Україна 34:26

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)