Борис Петровський: "Польська команда заслужено перемогла"

Після матчу відбулась пресконфереція, де тренери та гравчині обох команд ділились враженнями.

 

 

Малгожата Стасяк: Низький уклін всій команд. Ми дійсно важко працювали протягом трьох тижнів, щоб заробити путівку в Данію. Ми дуже раді, що наступний захід буде проходити за участю нашої команди. Дійсно це важка робота, яка пройшла  не даремно. Сьогодні кожен з гравців зміг себе проявити, і це говорить про те, що всі ми одна команда. Це дуже обнадіює. У нас є багато молодих, талановитих дівчат, які сьогодні явище нашої команди і сильно потрібно тримати пальці схрещеними за них. Я дуже рада, що кожна з нас мала можливість стати частиною нашого успіху.

 

Виступ на чемпіонаті світу є для нас великою мотивацією. У Сербії ми шінішували на четвертому місці, тому в наступному чемпіонаті Світу прагнемо досягти вищих результатів. Але кожному з нас зараз потрібен час для відпочинку і ми його тепер заслужили.

 

Перед такою аудиторією, дуже хочеться грати, тим більше що мене тут знають, а ще сюди приїхала і моя сім'я. У мене багато фанатів, тому якщо знайдеться для мене місце в команді в Данії, то вони мені допоможуть і там.

 

Кінга Біздра: Ми граємо багато ігор з важкими суперниками, тому збагачуємося досвідом. Сьогодні зіткнулися з такою проблемою, що у нас є декіка травмованих гравців, проте у наша команда сильна духом. Кожна позиція несла відповідальність за результат. Дуже добре грати на Азот Арені, тут дуже хороша організація та багато наших шанувальників, які нас підтримували.

 

Борис Петровський: Після такого результату ми можемо точно сказати, що польська команда заслужено перемогла. Ми можемо тільки шкодувати, що у нас було так багато кадрових проблем, і не зі всіма ми впоралися. Тепер прийшов час, щоб проаналізувати наші дії і зробити відповідні висновки.

 

Вікторія Борщенко: Дякую суперникам за хорошу гру, і я бажаю їм успіхів на світовій першості. Даний результат допомогла зробити "довга лава" і багато хороших гравців у збірній Польщі. Це те, що в даний час відсутнє у нас.

 

Кім Расмуссен: Я дуже радий, що нам вдалося здолати Україну. Ми дуже поважаємо наших суперниць. Протягом багатьох років, Україна була на першому плані, проте ми добре грали в обороні. Нам не вистачамо п'ять ключових гравців, та все ж ми змогли виграти.

 

Івона Вієдмідь: Ми були добре підготовлені тактично. Кожна з українок у нас була проаналізована, тому ми знали чого від очікувати. Якщо були якісь недоліки в грі, то вони зумовлені з тим, що багато дівчат не мали раніше можливість багато часу провести на полі. Це був важкий сезон для нас, але тепер на нас чекає відпустка.

 

Фото. П. Andrachiewicz Pressfocus

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. 2015-06-15 в 20:25:54 | Лариса

    Все гарно, але можна робити менше помилок: я нарахувала 10! Не солiдно якось!

  2. 2015-06-16 в 12:38:09 | болельщик

    Из 16 игроков польской команды 13 забили голы. Вас, увахаемые тренера, не наталкивает на мысль, что нада менять практику, одни игроки играют, а других просто туристами возим. Болезнь старая-Ратнеровская.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)