Борис Петровський: Не знаю, ким будемо грати далі

Головний тренер "Карпат" Борис Петровський у коментарі сайту ФГУ оцінив результати жеребкування Кубку виклику для своєї команди.     
 
 
Нагадаємо, суперником віце-чемпіонок України в 1/8-ї фіналу турніру стане лідер чемпіонату Португалії - «Коледжіо де Гайя» (Colegio de Gaia), який у поточному сезоні ще не програв жодного матчу. 
 
"Португальський гандбол - один з найбільш прогресуючих у Європі. Це помітно за результатами молодіжних турнірів. Аби пройти такого суперника, нам дуже важливо домашній поєдинок провести у рідному місті, а не на виїзді. 
 
Втім найбільше, що мене зараз непокоїть, це те, ким я буду грати далі. Тетяна Кильч зазнала важкої травми на Кубку Турчина і цього сезону вже не гратиме. Надія Воронова проходить процедури після операції. Ще мінімум два місяці вона має ходити на милицях. У цьому сезоні її також ми можемо вже не побачити. Анна Лезінська відновлюється, але коли вона зможе грати, я навіть не знаю. Нам потрібне підсилення, проте це вже питання до керівництва клубу".  
 
Тетяна Кильч зазнала травми у фіналі Кубку Турчина. 
 
1-й матч протистояння Colegio de Gaia - "Карпати" відбудеться 9/10 січня в Португалії, матч-відповідь - 16/17 січня 2016 року.
 
Сергій Цукіло, ФГУ
twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. 2015-11-26 в 22:43:19 | Анонім

    А що з Танею, з Анею Лезінською? Наскільки серйозно вони травмовані?

  2. Да, пока лавочка была более-менее, то как-то не задумывались Вы о том, чтобы ещё удлинить её. А возможности были,а теперь пусть эти 17-18-летние девочки, мало забивавшие даже в Детской лиге Украины, попробуют забить что-то мастерам...

  3. 2015-11-27 в 05:02:47 | Анатолій

    Таня отримала травму у грі в складі національної збірної і ймовірніше вибула до кінця сезону.. Анна і Надя відновлюються після травм..

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)