Закарпатські гандболісти стали чемпіонами України

Чоловічий ГК «Карпати» (Ужгород), який виступає у Першій лізі чемпіонату України, достроково завоював чемпіонське звання.
 

 

13-14 квітня в ужгородському СК «Юність» пройшли перенесені поєдинки між місцевими «Карпатами» та столичним «КСЛІ-ЦСКА». Закарпатський колектив у сезоні 2017/18 років демонструє гандбол високого рівня й виборює перемогу за перемогою, не помічаючи суперників на своєму шляху.
 

До звітних ігор «Карпати» тріумфували у всіх десяти поєдинках. Переможну ходу ужгородці продовжили й цього разу. Команда Андрія Хім’яка переважала суперника за всіма показниками і в обидвох матчах досягла бажаного результату.
 

У першій грі господарі майданчика вже зі стартових хвилин захопили лідерство і змогли створити комфортний гандикап. За підсумками першої 30-хвилинки перевага ужгородців сягала дев’яти м’ячів (18:9). У другому таймі кияни зробили висновки із провальної першої частини зустрічі і змогли додати. Однак переломити хід поєдинку їм не вдалося. Ужгородці довели справу до переконливої перемоги (30:23) і стали на крок ближчими до своєї мети. У складі нашої команди забитими м’ячами відзначилися: Норберт Поліщук 8, Ярослав Котюк 4, Василь Ревта 4, Віталій Муров 4, Михайло Данило 3, Денис Руденко 3, Олександр Сударіков 1, Анатолій Костюх 1, Олександр Польогкий 1, Олександр Місяйло 1. Найкращим снайпером у команди-суперника був Микола Морозов (10).
 

 

У другому матчі ужгородці знову підтвердили свій клас і без особливих зусиль здобули чергові залікові бали. Закарпатський ГК надійно діяв у обороні та результативно грав у нападі, що принесло необхідний результат.  Фінальна сирена зафіксувала звитягу «карпатівців» з рахунком 30:20. Свій вклад у перемогу команди зробили: Норберт Поліщук 11, Віталій Муров 4, Василь Ревта 4, Олександр Місяйло 4, Михайло Данило 2, Олександр Польогкий 2, Ярослав Котюк 1, Олександр Сударіков 1, Анатолій Костюх 1.
 

Варто зазначити, що закарпатській команді було зараховано дві технічні перемоги над «Тернополем». Таким чином, за чотири гри до завершення чемпіонату, ужгородські гандболісти набирають 28 залікових балів, що на 10 більше ніж у найближчих переслідувачів («Вінниця», БВУФК), і цей результат робить їх недосяжними для суперників. Не зважаючи на дострокове здобуття чемпіонського звання, з чим ми їх вітаємо, ужгородський ГК намагатиметься перемогти і в заключних поєдинках та завершити чемпіонат із стовідсотковим результатом.
 

Олег МИКИТА, Карпатський об'єктив

twitter.com facebook.com
Комментариев: 4
  1. Супер-молодцы!!!

  2. Привет всем

    хочу познакомится с серьезным мужчиной моя анкета http://officialls.ru/photo

  3. 2018-11-22 в 17:54:39 | Евгения

    Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85, не обращайте внимания на слова робота, дожитесь ответа, Евгения.

  4. Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85, Извините подвисла Станция, дождитесь ответа оператора, Олег.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)