В першому матчі ужгородки поступились Галичанці, 22:20

Сьогодні ужгородські Карпати зазнали першої поразки в сезоні, гостюючи у Львові, закарпатки поступились в першому матчі ІІІ-го туру проти місцевої Галичанки.
 

 

Сказати, що обидві команди готувались до напруженого поєдинку, це не сказати нічого. Вже з перших хвилин гри стало зрозуміло, що інтрига триватиме до кінця двобою.
 

Львів'яни першими отримали шанс відкрити рахунок в матчі, проте перекладина врятувала карпатівок під час семиметрового і в наступній атаці Ольга Сухецька першою змогла відзначитись в сьогоднішньому поєдинку. Необхідно також відмітити й відмінну гру голкіпера ужгородських вовчиць - Ірину Яблонську-Бобаль, яка вкотре продемонструвала надійну гру на останньому рубежі.
 

 

 

Ужгородки упродовж першої половини гри були попереду, інколи перевага сягала й двох голів, проте львів'яни весь час наступали на п'яти гостям, а наприкінці ще й зуміли вийти вперед, і на перерву команду пішли, хоч і з малою, проте перевагою господарок, 12:11.
 

 

В другій половині гри карпатівки одразу зрівняли рахунок в матчі, відзначилась Ірина Компанієць, яка, забігаючи наперед, забила 7 голів із 9, які ужгородки зуміли забити в другому таймі. Проте через помилки в атаці та захисті закарпатки пропустили чотири "сухих" м'яча, і наступні п'ятнадцять хвилин змушені були наздоганяли суперниць, інколи граючи навіть вчотирьох, тому що через помилки в захисті, майже одночасно, були видалені Мелекесцева і Лезінська. Але й це не допомогло господаркам суттєво вплинути на рахунок гри.

 

 

 

 

За три хвилини до фінального свистка на табло був паритет, 20:20, і тут то й стало найспекотніше на майданчику. Служителі гандбольної Феміди й самі почали нервувати, це стало особливо помітно в останіх атаках господарок, але це вже не зміниш, оскільки на влучний постріл, все тієї ж , Ірини Компанієць із семиметрової відмітки, гандболіски Галичанки відповіли двома забитими голами, й зуміли вибороти два переможних очка, 22:20.

 

 

Галичанка - Карпати 22:20 (12:11)

Судді: Каверіна О./Дуплій М.; Делегат - Вакула В.І.

 

Галичанка:

Гілязетдінова, Гладун; Смолінг 6, Воловник 5, Дорожівська 5/3, Стрюкова 2, Туркало 2, Давидянц 1, Сідлецька 1.

 

Карпати:

Яблонська-Бобаль, Воронько, Шеламова; Компанієць 8/4, Сухецька 3, Готра 2, Гичка 2, Лезінська 2, Мелекесцева 1, Кильч 1, Білик 1, Попович, Петровська, Фурманець.

 

Штраф: 4 - 6 (Коновалова, Смолінг - Гичка, Мелекесцева, Лезінська); 7м: 6/4 - 5/4 (Туркало влучила в перекладину воріт Яблонської-Бобаль, Яблонська-Бобаль відбила кидок Дорожівської - Гілязетдінова відбила кидок Лезінської).

 

В іншому матчі ІІІ-го туру, студентки із Економ Університету на виїзді здолали столичний Спартак, 23:24.

 

А от щодо матчу Реал - Дніпрянка, то ці поєдинки відбудуться згідно календаря, 9 та 10 жовтня.

 

Фото: Roman Sharyy

twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. 2016-10-08 в 03:00:18 | болельщики

    Учитывая что в гостях и там болельщиков много Молодцы а завтра и может и выиграют....удачи наши Карпаты мы Вас любим...

  2. 2016-10-09 в 05:01:41 | болельщик

    ХОРОШО БЫЛО БЫ, ЧТО Б БЫЛА ТРАНСЛЯЦИЯ, А ДЕВОЧКИ_МОЛОДЧИНКИ ЕЩЕ НЕМНОГО И "ПОРВУТ"_ОНИ "ГАЛЫЧАНКУ",

  3. Я був присутнім на матчах. Ягоржуся такою командою як " Карпати" . При суддівстві 50х50 результат був би зовсім інший. Такої зарядженності на матч я давно не бачив.У нас хороша команда і перемоги не за горами.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)