В наступному сезоні Галичанка планує грати в "Балтійській лізі"

Після завершення львівського з’їзного туру Суперліги коментар сайту Федерації гандболу України дав президент «Галичанки» Роман Федишин. Його клуб є дуже близьким до другого поспіль титулу чемпіонів України.
 
 
Чи приймаєте вже вітання з чемпіонством?
 
- Поки святкувати ще зарано. Потрібно зіграти останній тур в Ужгороді і добрати очки 
 
На другому етапі чемпіонату «Галичанка» виграла всі 9 своїх матчів, зокрема тричі перемогла «Карпати». Здається, у вас немає приводу бути чимось незадоволеним?
 
- Дійсно, команда набрала дуже хороший хід. Наша гра змінилась, стала більш швидкою, атлетичною, надійною в обороні. У нас молода команда, яка набирається досвіду і час від часу демонструє якісну гру. Ми сподіваємось на подальше наше зростання, а тому в новому сезоні окрім чемпіонату України також будемо виступати у Балтійській лізі. Я їздив на їх цьогорічний фінал. Це хороший турнір із сильними командами. В Балтійській лізі проведемо 28 ігор. Стартуємо в кінці вересня, а з 27 жовтня прийматимемо тур у Львові у Палаці спорту «Галичина». Всього буде шість з’їзних турів. Разом з матчами чемпіонату України, єврокубками та іграми у збірній у наших гандболісток буде ігрової практики як у хорошому європейському чемпіонаті.
 
Чи залишить «Галичанку» хтось з лідерів після завершення поточного сезону?
   
- Наразі ми маємо два склади, хорошу молодь. Так, у нас є гравці, які хотіли б спробувати себе в європейських чемпіонатах. Ми розуміємо це і готові їх відпустити, якщо вони підуть у справді хороші клуби. Зараз говоримо з ними про це. 
 
Сергій ЦУКІЛО
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)