Ужгородські "Карпати" вдруге переграли миколаївських гандболісток

15 декабря 2013 г. Прес-служба Просмотров: 3127 RSS Обсудить
Суперліга
Гра в суботу виявилась більш цікавішою. Боротьба за володіння м'ячем точилась по всьому майданчику і господарі з усіх сил намагалися перехопити ініціативу та повести в рахунку, але гості не поступалися. Рахунок першого тайму 12:13 на корсть команди з Ужгорода.
В другій половині гри, після новини, що львівська "Галичанка" втратила очки в матчі з "Дніпрянкою", обидві команди ще більше налаштувалися на боротьбу і до середини другого тайму було важко визначити фаворита.     
Переможець визначився в останній 10-ти хвилинці, де Цибуленко, Семаль та Уманець після вдалих дій в захисті зуміли переломити хід гри та вивели команду вперед. Знову відзначим вдалі дії голкіерів "Карпат" Гайович та Артемчук, які зуміли допомогти у відповідальні моменти.
В матчі було багато нарікань, щодо роботи суддівської бригади, за що обидва тренери команд суперниць були попереджені жовтими картками.
Під завісу матчу, Семаль реалізувала семиметровий, яка його і заробила разом з вилученям Норсоян та збільшила перевагу ужгородок. Рахунок 21:28 і ужгородські "Карпати" виходять в одноосібні лідери чемпіонату.
"Реал-МОШВСМ-НУК" Миколаїв - "Карпати" Ужгород 21:28 (12:13)
"Реал-МОШВСМ-НУК": Ліхтен, Никифорук; Левченко (5/2), Компанієць (4), Норсоян (4), Риба (3), Дубровська (3), Каганець (1), Косик (1), Нечипор, Трубіцина, Богаченко, Кондратюк, Наіші, Карпинець, В'юніченко.
Головний тренер: Володимир Косик
"Карпати": Гайович, Артемчук, Сумарока; Цибуленко (12/1), Семаль (4/3), Уманець (3), Мигович (3), Лезінська (3), Кильч (1), Лєбєдєва (1), Воронова (1), Шваб, Тарасова, Кот, Савченко, Руснак.
Головний тренер: Борис Пертовський
Штраф: 2/4; 7м: 5/2 - 6/4 (Цибуленко та Кот не змогли забити Ліхтен - Артемчук відбила кидки Компанієць та Левченко, Косик не влучила у ворота Артемчук)
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)