Ужгородки в складі збірних готуются до важливих стартів

Нагадаємо, карпатівки зараз перебувають на зборі в Конча-Заспі, а з 17 по 19 березня зіграють в складі збірної на контрольному турнірі в Польщі. Також в Конча-Заспі тренується молодіжна збірна України, на яку чекає відбірний турнір до чемпіонату Європи-2018 в Хорватії, де також ужгородки на провідних ролях.
 

 

Молодіжна команда Віталія Надича готується до поїздки до хорватського Джурджеваця, де з 17 по 19 березня відбудеться відбірний турнір до фінальної частини чемпіонату Європи-2017. Разом з українками на дві путівки на ЄВРО претендуватимуть збірні Хорватії, Нідерландів та Фінляндії. За підсумками зборів у Конча-Заспі буде визначений склад молодіжної команди з 16 гравців.
 

Віталій Надич, головний тренер збірної України (U-19):

 

«У команді хороший бойовий настрій. Дівчата – патріотки, хочуть довести, що ми здатні перемагати. Звичайно, нам важко без участі у міжнародних турнірах, але завдання все одно потрібно виконувати. Дівчата 2000 року народження мають допомогти, але передусім ставку будемо робити на тих, хто вже має практику у Суперлізі, єврокубках. У таких гравців вищий психологічний  бар’єр і їх складніше зламати. Лідерами на своїх позиціях можуть стати Готра, Поляк, Аксьонова, Маркевич, Мелекесцева, Фурманець, Воронько. Але добре виглядають і Жолобович, Валова,  Пташинська, Головко… Нажаль, ми втратили кількох гравців через травми. Доводиться шукати заміну Білик в центрі оборони. Випробовуємо різні варіанти».

 

Склад молодіжної збірної:

 

 

А от щодо національної команди, то в Конча-Заспі з Карпат зараз перебувають Анна Лезінська, Ірина Компанієць та Ірина Яблонська-Бобаль, які готуються з командою до товариського турніру в Польщі, з 17 по 19 березня в Гданську. Через хворобу не змогла поїхати до Києва Тетяна Кильч.
 

 

Президент ФГУ Андрій Мельник:

 

"Дівчата просили і ми виконали свої зобов’язання перед ними – команда зіграє на дуже серйозному турнірі в Гданську. Нашими суперниками будуть збірні Польщі, Словаччини та  Білорусі. Це будуть дуже хороші контрольні гри, які покажуть на наші сильні і слабкі сторони.

 

 

А от щодо підготоки до Іспанії, то я не хотів би розкривати таємниць, як ми будемо грати проти цієї команди. Ми готуємося і зараз їдемо на контрольний турнір, переглянемо багато гравців, шкода що у нас багато травмованих. З Іспанією будемо грати на перемогу і, гадаю, підготуємо для них сюрприз. Ми знаємо їхні сильні і слабкі сторони і будемо використовувати це, щоб досягти позитивного результату."

 

ФГУ

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)