Ужгородці поступились команді з Полтави

У першому поєдинку 5-го туру Вищої ліги, чоловіча гандбольна команда "Карпати" поступилась минулорічному срібному призеру другого за класом національного гандбольного дивізіону.
 
 
 
 
Перший тайм для місцевих гандболістів видався досить вдалим, команда на перерву пішля з рахунком 17:15. А от другий тайм став справжнім випробовуванням на міцність нервів, адже вже на 5 хвилині другої половини зустрічі гості зуміли вирівняти рахунок до 18:18, а далі аж до 47 хвилини - йшли м’яч в м’яч. Проте з 47 по 55 хвилину господарі не зуміли реалізувати жодну з своїх атак, а от гості навпаки відірвались на 5 м’ячів.
 
В отанні ж 5 хвилин, карпатівці мали декілька чудових нагод зменшити відставання і навіть зарівняти чи й виграти, але фортуна була не на їхньому боці. В підсумку рахунок матчу 29:32 на користь "Динамо" Полтава.
 
"Карпати" 29:32 "Динамо"
Карпати:
Бойко, Брензович, Котюк 7, Резнік 7, Поліщук 3, Шурнюк 3, Польогкий 3, Муров 2, Данило 2, Костюх 2, Ревта, Сударіков, Сура, Кириленко, Корбан, Мікловш
 
Тренери: Уманець В. Бухлак Ю.
 
Динамо:
Кривошей, Коваль, Занімонець 9, Симоненко 6, Колоша 6, Басараб 5, Цуревський 4, Прокопчук 2, Логунов, Довгаль, Прокопцов, Даценко, Бондал, Шуміло, Маліченко.
 
Тренер: Горський О.
 
Прес-служба ГК "Карпати"
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)