Ужгород визначив переможців юнацького Чемпіонату області з гандболу

12 березня 2004 року в м. Ужгород пройшли фінальні змагання 4 туру Чемпіонату області з гандболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2003-2004 років народження.  
 
 
У змаганнях брали участь команди  ДЮСШ м. Перчин (тренер Янкович В.), ДЮСШ «Хуст-Нарцис» (Науменко М.), ДЮСШ «Карпати» Хустський р-н (Роман С.), ОДЮСШ «Спартак»(Попович О.) та СДЮСШОР з гандболу «Карпати»(Шайбаков А.). Перед фінальним туром команди мали відповідно: ОДЮСШ «Спартак» - 17 очок, СДЮСШОР – 15, «Хуст-Нарцис» - 13, Перечин – 9 та Хустський р-н- 3 очка.
 
Найбільша інтрига була між першими трьома командами і переможець не був визначений до останнього. Щоб посісти 1 місце і команді СДЮСШОР і ДЮСШ «Хуст-Нарцис» мали вигравати всі ігри.
 
 
У першій грі між СДЮСШОР і «Хуст-Нарцис» мінімальна перевага була в ужгородських хлопців. Матч закінчився з рахунком 6:5. А в грі двох команд із міста над Ужем наснаги до перемоги виявилось більше у «Спартаківців». Воротар СДЮСШОРівців Шайбаков Нікіта робив все для того, щоб його команда перемогла. Але, як кажуть: « Один у полі не воїн». У його друзів по команді був не самий вдалий день. А в команді ОДЮСШ «Спартак» надзвичайно впевнено проходили атаки у виконанні Надича Андрія, Хававки Романа, Заярнюка Марка. Вони вщент розірвали захист команди СДЮСШОР і впевнено посіли 1 командне місце (рахунок 18 : 12). 
 
Гра між хусщанами і «спартаківцями» , по великому рахунку вже нічого не вирішувала. Хоча юнаки з м. Хуст  і виграли її з рахунком 10:7, але набравши 17 очок вони не могли досягти ОДЮСШ «Спартак» у яких – 19 очок та СДЮСШОР, хоча останні набрали таку ж кількість очок, але особиста зустріч між цими командами (нічія і виграш СДЮСШОР) виводила команду з обласного центру на 2-місце.
 
4 місце за підсумком чотирьох турів посіла команда з Перчина, а 5-е – ДЮСШ «Карпати» з Хустського району.
 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)