Новачок "Карпат" задоволена переїздом в Ужгород.

10 сентября 2013 г. Прес-служба Просмотров: 4563 RSS Обсудить
Новини

     Знайомтесь, Олеся Парандій. Народилась 11 червня 1991 року в м. Хмельницький, навчалась в середній школі № 28. Перший тренер Колісецька Ірина Юріївна розгледіла в ній талант і з 13 років Олеся розпочала займатися гандболом та виступати за місцеву ДЮСШ. 
     Після закінчення школи вирішила поєднати своє життя зі спортом, тому в 2008 році вступила до Львівського державного університету фізичної культури на факультет спорту. Вже на першому році навчання активно продовжуючи займатися спортом, вона виборола місце в складі команди львівської "Галичанки". Разом з командою в 2009 році та 2013 році ставала призером чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги. Також на останньому курсі навчання, в складі університетської команди прийняла участь в Європейській студентській універсіаді з гандболу в м. Катовіце, Республіка Польща, де посіли перше місце.
     Зараз, крім золота чемпіонату України, Олеся мріє ще й про європейські кубки та нагороди. Витримавши навчально-тренувальний збір в м. Берегове, та в горах Закарпатського краю, ліворука гравчиня представлятиме інтереси ГК "Карпати" на позиції - правий крайній.
     
     - Все просто здорово. Містом я задоволена, хоч колектив і новий, але з дівчатами знайома з ще ігор в жіночій Суперлізі, тому і мене тепло прийняли тут, - зізналась Олеся Парандій, яка в деб'ютних матчах в складі "Карпат" на Кубку олімпійської чемпіонки Ніни Гецко, вже відзначилась у воротах команди "Дева" Румунія, а в матчі з польським клубом "Олімпія-Бескид" забила вирішальний гол, завдяки якому ужгородки вибороли трофей. - Після завершення минулого сезону шукала клуб в Польщі, але отримавши пропозицію з Ужгорода зраділа, і вирішила продовжити кар'єру в Україні.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)