Післяматчеве інтерв'ю з тренерами збірних України та Польщі

Тренери збірних України та Польщі були після гри в зовсім іншому настрої. - Я пишаюся ставленням моїх підопічних до гри, особливо в обороні. У Щецині, ми зосередимся ще більше, ми хочемо виграти вдруге, - підкреслив тренер польської збірної Кім Расмуссен. - Ми не склали зброю перед матчем - заявив тренер українок Борис Петровський.

 

 

Кім Расмуссен (тренер збірної Польщі):

 

Я дуже задоволений перемогою, ми досягли мети. Ми зробили перший крок на шляху до чемпіонату Світу. Дівчата добре зіграли в обороні, і це було ключовим моментом нашого успіху. Там ми грали наш сильний нічого про кілька важливих гравців травмовані, але більше я пишаюся дівчат після сьогоднішньої перемоги.

 

Ми задоволені досягнутим результатом, але ми знаємо, що попереду друга зустріч і мусимо приступити до неї повністю зосередженими, оскільки наша мета це квиток до фінальної стадії світової першості.

 

Моніка Кобилинська сьогодні підтвердила, що вона має величезний талант, хоча й інколи їй не вистачало досвіду. Сьогодні вона принесла багато користі команді, на неї чекає багато роботи та велике майбутнє.

 

Що стосується Клаудії Пілеш, то я завжди вірив у неї, тим більше я радий, що вона грав сьогодні на такому високому рівні. І хоча працювала в атаці вся команда, але Клаудія знала, як закінчити її.

 

Борис Петровський (тренер збірної України):

 

Польща перемогли заслужено, ми зробили дуже багато помилок, занадто багато.

 

При підготовці до цього матчу ми зіграли тільки один товариський матч проти Японії, і це було занадто мало в будь-якому випадку... Це був для нас перший матч після фінальної частини чемпіонату Європи в грудні.

 

У нашій грі ви могли бачити помилки через відсутність розуміння, концентрації та точності. У наших рядах у нас не було кілька важливих гравців, у тому числі наш капітан, плюс деякі дівчата прийшли в тренувальний табір всього за кілька днів до гри.

 

Проте ми не складаємо зброї. Важка місія чекає нас попереду, це матч-реванш у Щеціні, але все можливо, у нас ще є можливість сказати останнє слово.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)