Гандболістки ужгородських Карпат вже розпочали підготовку до сезону

Сьогодні, 11 липня з відпустки вийшли гандболістки “Карпат”.

 

 

У складі віце-чемпіонок України суттєві зміни: Ужгород залишили 8 гравців, практично всі - з основного складу. Про кадрову ситуацію в клубі сайту Федерації гандболу України розповів головний тренер “Карпат” Борис ПЕТРОВСЬКИЙ:

 

 

 

“Карпати” залишили Дар’я Кот, Іванна Мигович, Марина Лєбєдєва, Дарина Каганець, Олена Косик, Беата Цубина, Надія Воронова, Вікторія Бабій. Гандболістки були вже давно в команді, вони досягли максимуму в чемпіонаті України і тепер прагнуть проявити себе на більш високому рівні. Кот продовжить кар'єру в Туреччині, Мигович - в Угорщині, поїде закордон Цубина, розглядає варіанти Лєбєдєва, Косик повертається в “Галичанку”, Воронова, можливо, завершить кар'єру через травму.

 

 

 

Фінансова ситуація в “Карпатах” нормальна. Просто у нас йде омолодження команди. У нас є люди на перегляді, багато гандболісток зі спортшколи. Кого з них будемо брати в команду, визначимось найближчими тижнями. Зараз тренуємось в Ужгороді. Звичайно, через такі великі зміни в складі, стиль нашої гри може змінитись. Про завдання на сезон поки не говоримо, адже ми тільки почали підготовку”.

 

 

 

Довідка. “Карпати” не опускались нижче другого місця в чемпіонаті України упродовж 6 останніх років. Тричі поспіль ужгородська команда завойовувала золото (2012, 2013, 2014), а в двох останніх чемпіонатах брала срібло (2015 та 2016). Також в колекції “Карпат” срібло 2011 та бронзові медалі 1997 та 2008. 

 

Сергій ЦУКІЛО

ФОТО : ГК Карпати

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)