Тренінг-семінар в Ужгороді.

17 сентября 2013 г. Прес-служба Просмотров: 4359 RSS Обсудить
Новини
19 вересня стартує чемпіонат України, перше коло якого відбудеться в Ужгороді, де свою майстерність будуть демонструвати жіночі команди Суперліги України. Гандбольний вікенд стане чудовим святом для вболівальників, які давно очікують початку сезону.
Також 20 вересня, в приміщені спортивного комплексу "Юність", під егідою гандбольного клубу "Карпати" Ужгород, відбудеться тренінг-семінар з гандболу для суддів та тренерів, на якому гості семінару, а саме Андрій Анатолійович Портной та Валентин Іванович Вакула, проведуть лекції на теми: "Розвиток дитячого гандболу України", "Система захисту 3:3, та її місце в європейському гандболі", "Трактування правил сучасного гандболу" та інше. 
- Маю надію, що такі тренінг-семінари стануть чудовою традицією в Україні, на яких  тренери зможуть поділитися своїми знаннями з молодими тренерами, які в перспективі зможуть відродити гандбол в Україні, а команди стануть конкурентно спроможні на європейських аренах, як сказав головний тренер ГК "Карпати", Петровський Борис Анатолійович. В такому руслі вже давно працюють європейські країни, зокрема Німеччина, для яких навчання суддів та тренерів є одним з головних аспектів вдалого розвитку гандболу в країні та за її межами, тому нам неодхідно переймати досвід у таких країн.
Робота семінару розпочнеться о 10:30, запрошуються всі бажаючі.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)