І знову про організаційні моменти..

Чемпіонат триває, а з незрозумілих причин матчі Суперліги збігаються із Єврокубками...федерація ще влітку пророкувала невдачі рідним клубам на європейській арені чи звичайна прорахунок..
 
 
Продовжуючи тему внутрішнього чемпіонату, хочеться нарешті отримати відповідь від керівництва львівської Галичанки, щодо перенесення матчів 10-го туру, оскільки терміни які зазначені в календарі неможуть бути використані, оскільки Карпати продовжують боротися за Кубок Виклику в ті самі терміни, тому не слід втрачати час та знайти альтернативу.
 
Хоча це не єдина хиба, яку слід виправити в національному календарі, матчі першого з'їздного туру другого етапу жіночої Суперліги теж доведеться переносити, оскільки в ті самі сроки, а саме з 18 по 20 березня, "молодіжка" змагатиметься в Чорногорії за вихід у фінальну стадію чемпіонату Світу. Чому це так критично? Тому що тренерам необхідно підвести свої команди в найкращій формі до змагань, а оскільки точних дат нема, то вся підготовка може звестись нанівець.
 
Проте не слід падати духом, інтрига в чемпіонаті тільки зростає, а основні матчі все ще попереду. Крім матчів національної першості, вже не за горами матчі відбору на чемпіонат Європи, в березні національна збірна збереться, щоб здобувати необхідні бали для продовження боротьби за фінальну стадію змагань, а збірна Італії це наш наступний суперник.
twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. З такими великими стратегами як відомий пан Петрушевський наш гандбол далеко не поїде.

  2. за офіційними даних ЯБЛОНСЬКА ВСТАНОВИЛА РЕКОРД ПОЧИНАЮЧИ З 1991 РОКУ У жіночому чемпіонаті Украиїни Перший воротар каму ВДАЛОСЯ закинути 2 М'ЯЧА

  3. 2016-02-03 в 22:44:03 | Анатолій

    Я думаю, що до кінця чемпіонату Іра заб"є ще декілька голів)

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)