Є над чим працювати або яке майбутнє в українського гандболу?

28 ноября 2015 г. Прес-служба Просмотров: 3580 RSS Обсудить
Збірна » Новини
Після поєдинку, хоч і товариському, української збірної проти угорок є над чим задуматись і працювати.
 
 
Початок матчу українки одразу провалили, здалося здались без бою, проте деякі дівчата відверто порадували.
 
Лівий фланг атаки рідної збірної нічим неміг порадувати, тому з правої сторони кидки були більш результативнішими. Зв'язка Ніколаєнко-Зоря дала хороший результат коли м'яч знаходив нашого лінійного, яка зуміла стовідсотково реалізувати усі свої моменти, а щодо Ольги, то частенько м'яч не влучав у рамку воріт, і лиш 6 із 16 її кидків були успішними, в тому числі і один семиметровий. Іванна Мигович також внесла в скарбничку націоналки 2 влучних постріла та була одна з моторчиків команди.
 
Парандій, Коновалова, Савчин та Смбатян особливо нічим не запам'яталися, хоча й на чотирьох виконали сім кидків, жоден з них не досяг наміченої цілі. Те саме стосується Сідлецьку, а от Олена Уманець відзнаяилась двохвилинними вилуяеннями та одним не реалізованим кидком.
 
Юні Яна Готра та Олена Рудько приємно здивували, перша зуміла використати вдало свій єдиний момент, а от Олена хоч і забила із семи чотири, проте це була гравчиня яка дійсно продемонструвала бійцівський характер.
 
Олеся Смолінг також зуміла відзначитись за збірну забитилм голом, хоча кидків було і 8, якщо згадати матч Галичанки проти Муратпаши, то там вона виглядала більш переконливо.
 
Щодо голкіперів, то Юдіт Балог була найбільш активнішою. Вона записала у свій актив 12 сейвів, які були єдині в тому матчі, Єлизавета Гелязетдінова та Марія Гладун не змогли нічим допомогти своїй команді. Загалом Балог відбила 30 відсотків кидків.
 
За кількістю кидків угорки випереджають українську збірну, 55 проти 47, хоча й слід врахувати відсоток влучань, який в синьо-жовтих склав тільки 40, натомість 67 відсотків кидків від хазяйок, воротарі нашої збірної діставали із сітки влачних воріт...
 
Ну що ж, молодь хороша у нас є, проте їм потрібні такі ігри де б вони могли повчитися чогось нового та загартувати характер. Сподіваюсь керівництво збірної на чолі із Борисом Петровським зуміють налагодити співпрацю із федерацією та збудувати нову та сильну збірну, здатну долати непрості завдання!
 
Завтра відбудеться повторна зустріч між збірними командами, проте трансляція цього разу не запланована, тож вболіваймо за національну команду щиро та повними оптимізму.
 
Угорщина — Україна 37:19 (21:9)
 
Україна: Ніколаєнко - 6 голів, Зоря - 5, Рудько - 4, Мигович - 2, Смолінг - 1, Готра - 1, Коновалова, Парандій, Савчин, Смбатян, Сідлецька, Уманець. Воротарі: Гілязетдінова, Гладун, Балог.
 
Угорщина: Kiss É., Bíró, Janurik, Bódi 1, Bulath 1, Erdősi 2, Görbicz 3 (1), Hornyák D., Korsós 1, Kovacsicz 6, Kovacsics 2, Mayer 3, Planéta 2, Szamoránsky 2, Szekeres, Szucsánszki 5 (2), Tomori 2, Tricsuk 1, Zácsik 5.
 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)