Карпатівки захищатимуть кольори збірної на Кубку Турчина в Києві

17 листопада стартує міжнародний жіночий гандбольний турнір «Кубку Турчина-2015». Його матчі пройдуть у Залі Національного університету фізвиховання та спорту (17 листопада) та в Палаці Спорту (18 листопада).
 
 
Розклад матчів
 
17-го листопада (ігрова зала Національного університету фізичного виховання та спорту)
 
14.00 ГК “Спартак” (Київ) - ГК “Гомель” (Білорусь) 
15.30 Церемонія відкриття 
16.00 збірна України – молодіжна збірна України 
 
18-го листопада (Палац спорту) 
 
15.00 Матч за 3-є місце 
16.45 Фінал 
18.10 Церемонія нагородження
 
“Наше завдання на Кубок - перевірити найближчий резерв збірної, - розповів сайту ФГУ БОРИС ПЕТРОВСЬКИЙ. - Під час турніру збірна мешкатиме на олімпійській базі в Конча-Заспі. Всіх наших легіонерів, основу збірної, зберемо вже в період офіційної міжнародної паузи 23-29 листопада. На ці дні нас до себе на два контрольні поєдинки запрошує збірна Угорщини, яка готується до чемпіонату світу-2015”.
 
Нагадаємо, що в складі національної та молодіжної збірних України є гравчині ужгородської команди, а саме: Національна збірна - Ірина Яблонська (воротар), Анна Лезінська (лінійна), Дар'я Кот (півсередня), Іванна Мигович (крайня), Надія Воронова (розігруюча), Тетяна Кильч (крайня), молодіжна збірна - Олена Косик (півсередня), Яна Готра (крайня), Анастасія Мелекесцева (розігруюча);
 
ІГОР ЄВДОКИМОВИЧ ТУРЧИН — легендарний гандбольний тренер, успіхи якого відзначені у Книзі рекордів Гіннесса. 13 разів Турчин приводив київський “Спартак” до перемог у Лізі чемпіонів. Керована ним збірна СРСР двічі вигравала золото Олімпійських Ігор (1976 та 1980) і також два рази ставала найкращою на чемпіонатах світу (1982, 1986).     
 
16-го листопада Ігорю Турчину мало б виповнитися 79 років.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)