Кому потрібна чоловіча Перша Ліга?

Нещодавно в Броварах завершився фінальний тур Першої Ліги з гандболу. Ці чоловічі змагання завершувались золотим поєдинком, закарпатці змагались із місцевими гандболістами з БВУФК.
 

 

Враховуюючи сценарії всіх попередніх очних поєдинків фіналістів в цьому сезоні, їх протистояння за золоті нагороди очікувалось як мінімум напруженим та непердбачуваним.
 

І хоча початок поєдинку був м'яч в м'яч, однак далі стало помітно, що гандболісти Карпат на цей поєдинок, або не налаштувались, або "перегоріли". Відповідальність за результат видно давила на них непростим грузом, тому й гра, підопічних Юрія Бухлака, була далека від його очікування. Непідготовлені кидки та провали в захисті закарпатців, дозволили броварчанам відірватись в рахунку, та з різницею в 5 м'яів, на свою користь, піти на десятихвилинну перерву.
 

Друга половина гри, всі спроби наздогнати "інтернатівців", звела нанівець. Срібноземельці намагались повернути інтригу в матчі, однак суперників було вже не дістати. Гра завершилась на користь БВУФК, проте націкавіше виявилось попереду!

 

 
БВУФК - Карпати 29:21 (15:10)

 

БВУФК:

П'ятак 1, Бойко, Кожевніков; Діякону 12, Турченко 10, Коваленко 3, Котюк 2, Ріпа-Мельник 1, Руденко, Гриб, Кукушкін, Тибулевич, Польгкий.

 

Карпати:

Шайбаков, Хім'як 1; Місяйло 7, Уманець 3, Діденко 3, Данило 3, Поліщук 3, Сура 1, Костюх, Балаж, Рошко, Сударіков, Мікловш, Шипович, Дебрецені.

 

А нагород нема?
 

Учасники протягом сезону зі шкіри лізли, щоб якнайкраще провести домашні тури чемпіонату України та гідно представити свої гандбольні регіони. Однак нагороди, мабуть, також потрібно було організувати за власний кошт, адже жодного представника ФГУ не те що на "золотому" матчі їх протягом всіх трох днів не було. Організатори провели, судді відсудили, команди назмагались, а федерація молодці "організували", "нагородили" і загалом переймаються гандболом в Україні.
 

 

Це третій за рангом чоловічий чемпіонат і судячи з відсутності не те щоб нагород, а банально присутності на заключному турі нашій ФГУ просто наплювати на Першу лігу і команди в ній, і окремо в регіонах… Напевно "кататися" за державний кошт зі збірними в якості "когось там" і розказувати як потрібно розвивати спорт і гандбол зокрема, у них краще виходить, а нагородити чеснозаслуженими медалями команд переможниць і грамотами команд учасниць це вже місія фантастичної складності.
 

Зважаючи на цю ситуацію потім не варто дивуватись чому в нас збірні пасуть задніх на міжнародній арені, а дитячий гандбол тримається на декількох спортивних школах, де керівники фанатики.
 

Як би небуло прикро це визнавати...

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)