Комітет з організації та проведення змагань ФГУ призупинив чемпіонати України з гандболу серед жіночих команд Суперліги (частково) та Вищої ліги до 1 квітня 2014 року!

25 февраля 2014 г. Прес-служба Просмотров: 3662 RSS 1
Новини

До федерації гандболу України надійшло звернення від керівників жіночих гандбольних клубів Суперліги та Вищої ліги з гандболу, щодо призупинення чемпіонатів України з гандболу сезону 2013/2014 років в жіночих Суперлізі (частково) та Вищий лізі до 1 квітня, у зв'язку зі складною фінансовою ситуацією в країні.

24 лютого на засіданні Юмашев Б.О., Шаль С.М., Кочергін С.В. (в телефонному режимі), Людовик О.М. та Майборода О.М. одноголосо проголосували за призупинення чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд до 1 квітня 2014 року. 
Таким чином вболівальникам жіногочо гандболу в Україні необхідно запаститися терпінням до 1 квітня, і сподіватися, що команди повернуться до боротьби в чемпіонаті у тій самій кількості. Також болючим питанням є готовність українських колективів, тому що вже 26 березня національна збірна України з гандболу має провести відповідальний матч проти команди з Данії, в рамках відбору до чемпіонату Європи - 2014, а без ігрової практики шанси на успіх у наших дівчат мізерні. 
Сподіваємося, що керівницто ФГУ зверне увагу на даний факт та знайде вихід з ситуації, яка склалась, в іншому випадку ми ризикуємо не побачити нашу команду в боротьбі за європейський трофей цього року.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. Началось...Этого я боялся больше всего. Перенесли старт 2 круга ЧУ по футболу, отменяется гандбол в стране...

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)