Юні "карпатівки" перемогли на Всеукраїнському турнірі з гандболу

Турнір дав хороший досвід для дівчат та якісну підготовку до участі у Чемпіонаті України з гандболу.
 
 
З 11 по 12 березня у м. Жидачів (Львівська область) проходив Всеукраїнський турнір з гандболу «Весняний пролісок» серед команд дівчат 2004 та 2005 р.н.
 
До участі у турнірі були запрошені команди з м.Новояворівськ, м. Городенка, м. Тернопіль, м. Жидачів, м. Тячів та команди дівчат з м. Ужгорода, - повідомляє Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.
 
Наші команди представляли вихованки СДЮСШОР з гандболу «Карпати», тренер – викладач Калуцька М.В. (дівчата – 2004 р.н.), тренер – викладач – Беке Д.О. (дівчата – 2005 р.н.).
 
Всі дівчата показали відмінну гру. Ігри були цікавими і напруженими. Серед дівчат 2005 р.н. на 6 місті опинилась команда з м. Тячів, 5 місце зайняла команда господарів турніру – команда з м. Жидачів, на 4 місці команда з м. Тернопіль, 3 місце посіли дівчата з м. Городенка, 2 сходинка у ново-яворівських дівчат, а на першому місці вихованки СДЮСШОР з гандболу "Карпати".
 
Кращими серед закарпатських вихованок 2005 р.н. були: Смокоровська Анастасія, Новікова Есенія, Брая Анастасія, Сливянчук Яна.
 
 
Серед дівчат 2004 р.н. 6 місце посіли дівчата з м. Тячів, 5 позиція у дівчат СДЮСШОР «Карпати» - Ужгород, 4 місце у дівчат м. Жидачів, на 3 місці ново-яворівські дівчата, 2-і дівчата з м. Тернопіль, а переможцями турніру стали дівчатка з м. Городенка.
 
З старшої вікової категорії наших гандболісток були відзначені такі гравці: Шпонтак Діана, Кравець Аліна, Булеста Олександра.
 
Турнір дав хороший досвід для дівчат та якісну підготовку до участі у Чемпіонаті України з гандболу.
 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)