Закарпатські легіні відроджують гандбольні традиції Срібної Землі

Минулими вихідними в СК Юність, а точніше одразу після другого матчу 8-го туру жіночої Суперліги Карпати - Галичанка, свято гандболу продовжили чоловічі команди Закарпаття, які змагались між слблю в рамках ІІІ-го туру чемпіонату області.
 

 

І хоча команд в області не так вже і багато, ми вже раніше зазначали, що змагання діють більше на бажанні самих учасників, які інколи і за власний кошт мандрують в різні куточки нашого краю, аби позмагатися, а інколи і через брак тих самих ресурсів команди не мають змогу прийняти учать, як от нещодавно попередній тур в Хусті команда з Великоберезнянщини не змогла доїхати, тому в загальну скарбничку отримала по 10:0 від суперників. Проте дуже добре, що до Ужгорода дістались усі!

 

Тур в Ужгороді цікавий ще й тим, що усі учасники мають змогу грати на стандартному майданчику, де можна відчути й побачити всю якість чоловічого гандболу.

 

А от щодо самих матчів, то тут вирували пристрасті та несподіванки.

 

Вже в першому поєдинку між командами із Великого Березного та ДЮСШ Перечин дуже важливу для себе перемогу отримали хлопці із Березнянщини, вони здолали своїх суперників із рахунком 19:17.

 

 

В наступному поєдинку було не менш гаряче, проте команди розійшлися миром. Хуст-Нарцис - ЗУІ Берегово 19:19.

 

Третій поєдинок подарував феєрію прекрасних голів, але команді з Хуста не вистарчило зовсім трішки і в підсумку вони поступилися хлопцям із Перечина, 24:16.

 

А от завершальний поєдинок був напрочуд цікавим та ітригуючим. Всі пристрасті даного матчі ви й самі можете відчути переглянучи його в записі.

 

 

Обдві команди прагнули перемогти, проте березняни цього дня були в ударі, й поступаючись на протязі всього поєдинку зуміли перехилити терезів на свою користь, і хоча й мінімально, проте перемогли опонентів з Берегова, 23:24.
 

Таким чином, після трьох турів лідирує команда із берегова, другу сходинку посідає команда з Перечина, третю Хуст, а замикає четвірку Великий Березний.

 

Оскільки попереду ще три тури, найближчий відбудеться в Перечині, це і стане чудовою можливістю продивитись усіх хлопців, які вже є наразі членами Вищолігової команди Карпати, та продивитися кандидатів в резерв, оскільки вже на прикінці березня Ужгород прийматиме IV з'їзний тур ЧУ з гандболу серед команд Вищої Ліги. Нагадаємо, що наразі Срібноземельці йдуть другими, поступаючись двома очками тільки лідеру, команді із Броварів.

 

Тому, вболівайте за рідних хлопців із Закарпаття та підтримайте їх в боротьбі за славу рідного краю!

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)