Сьогодні Карпати зіграють в Угорщині

Сьогодні ужгородські вовчиці вирушають до Угорщини, де вони проведуть декілька поєдинків, в рамках товариського турніру в Хойдунанаші.
 

 

"Цей турнір стане чудовою можливістю в бою оцінити теперішній стан команди, та дати молодим гравцям більше ігрової практики, розповів наставник ужгородок, Борис Петровський. Ми зможемо відпрацювати як захист, так і напад, оскільки ці матчі стануть завершальним етапом перед домашніми матчами проти львівської Галичанки, які відбудуться вже наступних вихідних, а далі вже на нас чекає важка дорога в Швейцарію, де 11 та 12 лютого ми зіграємо проти команди LK Zug, в рамках Кубку Виклику. На матчі із нами їдуть 12 гравчинь, а молодші поїхали до Кішварди, де також проходить товариський турнір, серед карпатівок в складі команди СДЮШОР Карпати гратимуть Катерина Шеламова, Катерина Купчак та Анастасія Петровська."
 

Сьогодні на ужгородок чекає матч проти команди із Хойдунанаша, о 17:45 (за київським часом), а завтра одразу два поєдинка. Перший проти команди із Сентіштвана, о 10:30, а другий о 15:15 проти Орошгази.

 

Результати всіх матчів чекайте на нашому сайті та сторінці у фейсбуці.

twitter.com facebook.com