«Карпати» перемогли «Спартак»

25 января 2013 г. Денис Фазекаш2

Ужгородські гандболістки на виїзді впевнено перемогли столичний «Спартак». Гра завершилася з рахунком 35-23 на користь чемпіона України.

Закарпатки вміло диктували свої вимоги з самого початку матчу, вкотре довівши свою перевагу. Перший тайм закінчився з рахунком 19-13.

більше...

«Карпати» сьогодні зіграють зі «Спартаком»

Чемпіон України, ужгородські «Карпати» сьогодні, 25 січня, о 13.30,  в столиці поміряються силами з київським «Спартаком».

Гра між закарпатською командою та іменитим клубом завжди викликали жвавий інтерес. Тим більше, в сьогоднішньому «Спартаку» грає дві колишні «карпатівські» гандболістки Олена Самар та Ірина Лозинська.

більше...

«Карпати» у другому матчі перемогли херсонську «Дніпрянку»

19 января 2013 г. Денис Фазекаш2

У 5-му турі ІІ етапу Чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги гандбольний клуб «Карпати» в Ужгороді у другому матчі переграв третю команду чемпіонату херсонську "Дніпрянку" з рахунком 30:23.

більше...

Відеотрансляція матчу "Карпати"-"Дніпрянка"

Відеотрансляцію матчу дивіться на сайті гандбольного клубу "Карпати".

Початок трансляції в суботу 19 січня о 14:50.

Трансляцію завершено.

Анонс

18 января 2013 г. Денис Фазекаш1

У суботу, 19 січня, в ужгородському спорткомплексі «Юність» відбудеться другий матч 5-го туру Чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги між командами «Карпати» (Ужгород) та «Дніпрянка» (Херсон).

Початок гри о 15.00

«Карпати» перемогли херсонську «Дніпрянку»

18 января 2013 г. Денис Фазекаш3

У 5-му турі ІІ етапу Чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги гандбольний клуб «Карпати» в Ужгороді переграв третю команду чемпіонату херсонську "Дніпрянку" з рахунком 35:23.

Ужгородки з перших хвилин гри перехопи ініціативу і контролювали хід матчу. «Карпатівки» тримали суперниць на відстані 4-5 м’ячів. Завдяки цьому господарки на перерву пішли за рахунку 18:12 на свою користь.